image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Najnowsze wpisy
Search
 

Kontakt

tel. +48 722763050

Dasha Dastyle!

Zapraszam do kontaktu i subskrybcji na instagramie.

Znajdź chwilę czasu i polub mój profil na instagramie i na facebook . Znajdziesz tam moje realizacje – zarówno na Ukrainie – skąd pochodzę jak i w Polsce z ostatniego czasu.

Po zapoznaniu się z materiałami już wiesz, że pasjonuje mnie moja praca i największą satysfakcję daje mi piękny efekt. Wiesz, że zajmuję się stylizacją włosów we Wrocławiu, wykonuje makijaże – zarówno te na codzień jak i na specjalne okazje. Oprócz powyższych specjalizuję się w przedłużaniu rzęs i brwi – różnymi metodami – od 1:1 do 5D. Mam nadzieję  też, że przekonują Cie moje słowa, że stawiam na jakość moich usług. Zależy mi na tym, aby z moimi klientami nawiązywać długotrwałe relacje i aby mogły na mnie polegać – w każdym, najważniejszych dla nich – i tym samym dla mnie – dniu.

Kontakt

Zadzwoń lub napisz. Usługę wykonuję u klienta bądź w moim prywatnym mieszkaniu. W przypadku usługi u mnie pyszne latte gratis 🙂
Telefon
EMAIL
Adres
Follow

+48 722763050

kontakt@dastyle.pl